Twój koszyk jest pusty!

Panel logowania

Szczegóły produktu

Razem w szkole Edukacja wczesnoszkolna. Klasa 2. Podręcznik z ćwiczeniami. Część 6

Wydawnictwo: Wydawnictwo Szkole i Pedagogiczne (WSiP)

Cena: 13,70

Opis produktu

Tematyka prezentowana w szóstej części podręcznika: Sporty zimowe, Dzień z Adamem Małyszem, Zakopane - zimowa stolica Polski, Groźna zima, Jak powstaje książka, Lubię czytać, Z telewizorem trzeba rozważnie, Komputer i Internet, Z pamiętnika szachisty, O pewnym wynalazku, W muzeum, w skansenie, W kinie, W domu kultury.

Nauczyciel znajdzie następujące ćwiczenia: słuchanie i czytanie z podziałem na role, np. wywiadu z A. Małyszem, przepisywanie zdań, przyporządkowywanie przymiotników do odpowiednich rzeczowników, zabawę słowną: rzeczowniki i ich określenia, uzupełnianie w zdaniach nazw brakującymi literami, układanie zdań z rozsypanki wyrazowej, tworzenie określeń do rzeczowników i rodzin wyrazów z ó niewymiennym, czytanie ze zrozumieniem i podziałem na role opowiadania „Kłębek wełny”, utrwalanie pisowni wyrazów, w których ż wymienia się na g, poznawanie pisowni wyrazów, w których ch wymienia się na sz, mnożenie przez 2, 3, 4, 5 w zakresie 30, zadania tekstowe, mnożenie liczb w zakresie 30 z wykorzystaniem przemienności mnożenia , wyklaskiwanie rytmów, poznawanie dźwięku Si, rysowanie i kolorowanie zakładki do książki.

W dziale Poznaję lektury omówienie fragmentu lektury Marii Kruger pt. „Karolcia” wraz z ćwiczeniówką.